Златомир Загорчич: Можем и повече

Треньорът на „Славия“ Златомир Загорчич бе доволен от победата над „Царско село“ с 3:1, която доближи тима му само на точка от четвъртия в класирането на efbet Лига Левски. Заги обаче бе категоричен, че показаното срещу тима на Любо Пенев вчера не е максимумът, на който „белите“ са способни.

"Имахме повече желание. Победата е заслужена. Доволни сме най-вече от второто полувреме. Точно това искаме от футболистите. Със сигурност можем и повече. Всички са изморени и никой не знаеше как ще се представят футболистите след тази дълга почивка. Надявам се, че ще наваксаме физически в мачовете от първенството. Момчетата показват хубави игри и се раздават максимално. Имаме страхотен колектив и се надявам, че ще продължаваме да играем така. Готвим се за мача с „Берое“ и после мислим за следващия двубой. Влизаме в мача с „Берое“ максимално и ще опитаме да го спечелим", каза Загорчич.