Всички четвъртфиналисти в Лига Европа са ясни

Вратар и съдия зарадваха „вълците“ срещу „Олимпиакос“

Всички четвъртфиналисти в Лига Европа са ясни. „Уулвърхемптън“ победи с 1:0 „Олимпиакос“ на реванша и така с общ резултат 2:1 елиминира гръцкия гранд

Още в 8-ата минута вратарят на гостите Ален направи глупава дузпа, от която Раул Хименес бе безгрешен. Малко по-късно дойде и най-спорния момент. Гол на Медо Камара от „Олимпиакос“ бе отменен заради много тънка засада на Ел Араби в зародиша на атаката. До края южните ни съседи натиснаха, но така и не стигнаха до попадение. В следващата фаза „вълците“ ще се изправят срещу „Севиля“. Базел пък победи с 1:0 „Айнтрахт Франкфурт“ и с общ резултат 4:0 влиза сред най-силните 8 в Лига Европа. Попадението реализира Фабиан Фрей в самия край. На 1/4-финалите швейцарците ще срещнат „Шахтьор Донецк“.