Вики Томова продължава без загуба в Белград

Първата ни ракета Виктория Томова продължава без загуба в група „С“ на демонстративния турнир в Белград, организиран от академията на Янко Типсаревич.

Томова вече има 3 победи, след като надви хърватката Мариана Дражич с 6:4, 6:3 за час и 14 минути. В първия сет съперничките размениха цели 9 пробива, като единствено Томова взе подаването си в първия гейм.

Във втората част българката бе по-убедителна и допусна само 1 пробив.

Преди това Вики разгроми туркинята Джемре Анъл с 6:0, 6:0, а на старта тръгна с успех над представителката на домакините Тияна Сретенович с 6:1, 6:1.