“Ювентус“ с класика срещу „Специя“, Гълъбинов пропусна дузпа

„Ювентус“ постигна победа успех с 3:0 над „Специя“ в среща от 25-ия кръг на Серия “А”. Головете отбелязаха през втората част Алваро Мората, Федерико Киеза и Кристиано Роналдо.

Роналдо има вече поне по 20 попадения за първенство в 12 поредни сезона - нещо, с което никой друг в света не може да се похвали.

Българският нападател на гостите Андрей Гълъбинов се появи в игра в 72-ата минута, когато "Ювентус" вече имаше аванс от два гола. Българинът пропусна дузпа дълбоко в добавеното време на срещата.

С тази победа “бианконерите” съкратиха съответно на 3 и на 7 точки изоставането си от „Милан“ и „Интер“ при равен брой изиграни двубои.