"Ювентус" отново се провали в Серия "А"

"Ювентус" се издъни, завършвайки наравно 1:1 с "Верона" у дома, а това бе трета поредна грешна стъпка за шампионите в Серия "А".

Общото между последните два мача е, че в тях "Ювентус" бе без изолираната си заради коронавируса звезда Кристиано Роналдо.

Очевидно без португалеца, играта на "бианконерите" куца, като шампионите вече са на три точки зад лидера "Милан", а и с мач повече от конкурента си.

Резултатът бе открит от гостите в 59-ата минута, като само пет след появяването си на терена, точен бе Фавили.

Все пак освен тази ситуация, играта бе тотално контролирана от "Ювентус", като "бианконерите" уцелиха две греди, а гол на Мората бе отменен след намесата на ВАР, отчела няколко сантиметра засада. Ювентус стигна до заслуженото равенство в 77-ата минута, когато точен бе Деян Кулушевски.

Така в последния месец, единствената победа за "Ювентус" в Серия "А" бе срещу "Наполи", като тя дойде след служебното 3:0, а не с игра.