„Юнайтед“ шокира ПСЖ в Париж (РЕЗУЛТАТИ)

"Манчестър Юнайтед“ победи с 2:1 ПСЖ в първи двубой от Група Н в Шампионската лига. Бруно Фернандеш изведе "червените дяволи" напред след точно изпълнена дузпа. Тя бе отсъдена за нарушение на Данило срещу Антони Марсиал. Зад топката застана Бруно Фернандеш и в типичния си стил стреля в долния десен ъгъл, но Кейлор Навас прояви страхотен рефлекс и изби. Главният съдия Антонио Матеу Лаос обаче видя нередност при изпълнението, заради напускане на голлинията от Навас преди удара и Бруно Фернандеш получи нов шанс, при който не сбърка.

В началото на втората част Антони Марсиал си реализира нелеп автогол. В заключителните минути на двубоя Маркъс Рашфорд реализира второ попадение на гостите, оформяйки крайния резултат.

Ето и останалите резултатите в първия кръг от груповата фаза в Шампионската лига: