"Ман Юнайтед" ликува след зрелищен обрат

"Манчестър Юнайтед" победи "Саутхемптън" с 3:2 като в мач от 10-ия кръг на английската Висша лига. Домакините удариха именития си съперник в рамките на 10 минути през първата част и поведихас 2:0 след голове на Беднарек в 23-ата и Уорд-Праус в 33-ата.

На почивката в игра за "Манчестър Юнайте"д се появи Единсон Кавани, който бе замесен в обрата в срещата.

Първо уругваецът асистира на Бруно Фернандеш в 60-ата минута, а четвърт час по-късно ролите се смениха и той вкара за 2:2 след пас на португалеца. В последната минута Кавани се оказа на точното място и отклони остро центриране на Рашфорд за крайното 3:2.

"Юнайтед" вече е на седма позиция с 16 точки, докато "Саутхемптън" е пети с една повече.