Училищен директор в листата на ГЕРБ за София (СПИСЪК)

Училищен директор в листата на ГЕРБ за София (СПИСЪК)

ГЕРБ внесе документите за регистрация на кандидата за кмет на Столична община в общинската избирателна комисия.

Пред журналисти Цветомир Паунов от ГЕРБ обяви, че водач на листата в София е Йорданка Фандъкова. На второ място е професор Иво Петров, трети е Елен Герджиков, досегашен председател на Столичния общински съвет (СОС), предаде БТА.
В листата на коалицията ГЕРБ - СДС влизат още досегашният председател на групата на общинските съветници на ГЕРБ - Малина Едрева, архитект Ивайло Петков представител на гражданската квота, Николай Стойнев, досегашен заместник-председател на СОС, Антон Койчев, председател на градския съвет на СДС, проф. д-р Асен Николов, информира Паунов.
В листата от кандидати за общински съветници са досегашните членове на СОС от групата на ГЕРБ - Лорита Радева, Силвия Христова, Зафир Зарков.
За позицията в СОС се кандидатира и бившият заместник-министър на образованието и понастоящем директор на столичното 119 училище - Диян Стаматов, адвокат Георги Георгиев, преподавател в Софийски университет и досегашните представители на СДС в СОС - Борислав Бориславов и Радослав Абрашев.
"Листата е обновена и това, което г-жа Фандъкова заяви, че тръгва в настоящата кампания с обновен екип, е факт", обобщи Паунов. По думите му в листата има много добър баланс между представители на гражданската квота като изключително уважавани експерти и личности, които много са допринесли и за развитието на града и от друга страна досегашните им колеги от групата на ГЕРБ. Паунов обясни, че една част от тях са с по три мандата, така че и там също има обновяване с представители на ГЕРБ от структурите, които имат необходимите компетенции, за да реализират политиките за развитие на общината.

В битката за гласа на софиянци ГЕРБ е подкрепена от СДС и затова има техни представители както в листата, така сред кандидатите за районни кметове, сред които също имало нови имена.. В районите „Красно село“ и „Витоша“ ГЕРБ ще подкрепят кметовете от квотата на СДС. За „Оборище“ издигат кандидатурата на Петър Митев, за "Кремиковци“ на досегашния зам.-кмет Лилия Донкова, издигната от инициативен комитет. В район „Средец“ залагат на общ кандидат в лицето на Любомир Ковачев, който в момента е зам.-кмет на района. В „Младост“ кандидат е Мария Илиева.

Кандидати за общински съветници:
1.Йорданка Асенова Фандъкова
2.Иво Спасов Петров
3.Елен Стойчев Герджиков
4.Малина Едрева Одоен
5.Ивайло Тодоров Петков
6.Николай Асенов Стойнев
7.Антон Господинов Койчев
8.Асен Иванов Николов
9.Татяна Николова Георгиева
10.Екатерина Евлогиева Йорданова
11.Валя Николчова Чилова
12.Лорита Георгиева Радева
13.Силвия Тошкова Христова
14.Анна Илиева Стойкова
15.Зафир Кирилов Зарков
16.Георги Валентинов Георгиев

17.Борислав Иванов Бориславов

18.Ваня Лазарова Тагарева
19.Стефан Марчев Марков
20.Христиан Иванов Петров
21.Радослав Йончев Влахов
22.Прошко Начев Прошков
23.Ботьо Генчев Ботев
24.Симеон Младенов Колев
25.Димитър Бойков Вучев
26.Веселин Христов Милев
27.Радослав Игнатов Абрашев
28.Борис Петров Петров
29.Диян Величков Стаматов
30.Ирина Иванова Йорданова-Колева
31.Катя Георгиева Грънчарова
32.Йоанна Николова Драгнева
33.Анатоли Благоев Илиев
34.Миглена Буянова Атанасова
35.Николай Стоянов Диков
36.Нина Вълчева Чанева
37.Миглена Георгиева Горанова
38.Владимир Андонов Данаилов
39.Димо Красимиров Василев
40.Михаела Атанасова Иванова
41.Павел Михайлов Савов
42.Живка Стоянова Новкова
43.Николай Стоянов Николов
44.Георги Бисеров Николов
45.Иван Александров Кутлин
46.Деян Петков Петков
47.Михаил Владимиров Владов
48.Борислав Иванов Борисов
49.Соня Кръстанова Костадинова
50.Милена Руменова Янкулова
51.Атанас Петров Мишев
52.Ангел Иванов Корсачки
53.Стойчо Тодоров Томов
54.Анелия Веселинова Йотова
55.Пламен Николаев Николов
56.Янка Ивова Дръндова
57.Александър Ангелов Арнаутски
58.Димитър Стефанов Хаджикотев
59.Златко Иванов Златков
60.Здравко Кирилов Марков
61.Лава Трифонова Коцева

Кандидати за кметове на райони:
"Средец"- Любомир Ковачев
"Красно село"-Христо Апостолов
"Възраждане"-Савина Савова
"Оборище"-Петър Митев
"Сердика"-Тодор Кръстев
"Подуяне"-Ева Митова
"Слатина"-Наталия Стоянова
"Изгрев"-Цветомир Жеков
"Лозенец" -Любомир Дреков
"Триадица"-Николай Терзиев
"Красна поляна"-Иван Чакъров
"Илинден"-Иван Божилов
"Надежда"-Димитър Димов
"Искър"-Ивайло Цеков
"Младост"-Мария Илиева
"Студентски"-Димитър Дилчев
"Витоша"-Теодор Петков
"Овча купел"-Христина Семерджиева
"Люлин" - Милко Младенов
"Връбница"-Младен Младенов
"Нови Искър"-Даниела Райчева
"Кремиковци"-Лилия Донкова
"Панчарево"- Димитър Сичанов
"Банкя" - Рангел Марков

Назад

КОМЕНТАРИ

Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически. При съгласието Ви, ние ще създадем бисквитка на компютърът ви, която ще бъде запазена следващите 7 дни.