“Тотнъм” победи “Ювентус” с 3:2 в приятелска среща, играна в Сингапур като част от турнира International Champions Cup.

Лондончани водеха с 1:0 на почивката след попадение на Ерик Ламела. През второто полувреме обаче италианците обърнаха за четири минути с голове на Гонсало Игуаин и Кристиано Роналдо. След гола си португалецът бе сменен, а по същото време в игра се появи новото попълнение Матайс Де Лихт, който записа първи минути за „Старата госпожа“ след трансфера от „Аякс“ за 75 милиона евро. Лукас Моура изравни след асистенция на Танги Ндомбеле в 65-ата минута. Срещата отиваше към равенство, но в последните секунди Хари Кейн с удар почти от центъра изненада Шчесни и донесе победата на “Тотнъм”.