Стоилов не успя да победи при завръщането си на ‘Герена‘‘

"Левски" и ЦСКА 1948 не излъчиха победител в двубоя помежду си от осмия кръг на Първа Лига. Двубоят, който бе завръщане за Мъри на “Герена“, завърши при резултат 0:0. В първия му мач начело на тима, при гостуването на "Локомотив" в Пловдив, отборът също направи равенство.

„Сините“ имаха две много добри ситуации в срещата, но Даниел Наумов не допусна топката да влезе в мрежата му. Първата бе в 15-ата минута, когато топката стигна до Марин Петков, който отправи силен изстрел, а Наумов със страхотно спасяване изби в страничния стълб. В 57-ата минута стражът на „червените“ показа рефлекс при изстрел отблизо на Билал Бари.

Гостите пък имаха основателни претенции за дузпа в 86-ата минута, след като топката се спря в ръката на Димитър Костадинов, но реферът Станислав Тодоров бе категоричен, че няма 11-метров наказателен удар.

След равенството "Левски" е десети с осем точки, докато ЦСКА 1948 е тринадесети с пет.
В следващия кръг на "Левски" им предстои мач на Националния стадион „Васил Левски“ срещу ЦСКА. Тимът на Николай Киров пък гостува на "Царско село". Преди това и двата тима имат мачове за Купата – "Левски" срещу "Марек" в Дупница, а ЦСКА 1948 в Монтана.