С три бързи гола „Интер“ вече е втори в Серия „А“

„Интер“ изигра силно второ полувреме и победи „Торино“ с 3:1 в мача от 32-ия кръг в Серия "А". Комична грешка на Самир Ханданович подари възможност на Андреа Белоти да открие резултата в 17-ата минута и звездата на "биковете" не я пропусна. След почивката обаче с голове на Ашли Йънг, Диего Годин и Лаутаро Мартинес "нерадзурите" стигнаха до трите точки.

Така „Интер“ се изкачи на второто място в класирането, изпреварвайки „Лацио“ и „Аталанта“. Отборът на Антонио Конте обаче отдавна загуби шансовете си да остане до последно в битката за титлата.

„Торино“ все още не може да е спокоен за оставането си в елита. Тимът е само на 5 точки над опасната зона, но има по-лесна програма от конкурентите си.