Размазаха „Хайдук“ в Хърватия, умора притеснява „Славия“

Добра новина за „Славия“ дойде от Хърватия преди реванша от Лига Европа срещу „Хайдук“. Съперникът на „белите“ започна по катастрофален начин новия шампионат, като бе разбит с 1:4 от „Осиек“. „Хайдук” откри в 12-ата минута след гол на Зоран Низич, след което домакините вкараха цели четири попадения, за да стигнат до категоричния успех.

Както е ясно, „Славия“ ще търси поне едно попадение, ако иска да отстрани „Хайдук“. В първия мач „белите“ паднаха с 0:1, а реваншът е в четвъртък от 19 часа на стадион „Васил Левски“. В лагера на българския отбор цари оптимизъм, но треньорът Златомир Загорчич предупреди, че има умора у играчите. „Ще направим всичко възможно да отстраним „Хайдук“, надявам се да вкараме бърз гол, футболистите са уморени. Момчетата дадоха всичко от себе си срещу „Локо“ (Пд), желанието ми е да се възстановят до мача с хърватите“, сподели Загорчич.

По план „Славия“ трябва да тренира на „Васил Левски“ в сряда от 18 часа, а веднага след това – в 19 часа, на терена ще стъпят и играчите на „Хайдук“. Билетите за мача още не са в продажба.