Прочута фенка на „Лацио“ се съблече след успеха

Италианската актриса Анна Фалки по традиция се съблече в чест на любимия си „Лацио“ след успеха с 3:1 над „Борусия“ (Дортмунд) в група F на Шампионската лига.

48-годишната звезда, която дължи скандинавската си външност на майка финландка, пусна емоционален пост в Инстаграм. „Ястребите и орлите се завърнаха“, започна посланието си Анна, чиято фамилия в превод означава Ястреби.

„Спомняте ли си как „Билд“, най-важният таблоид в Германия, определи нашия Чиро като най-лошата придобивка в историята на „Борусия“? Тази вечер Имобиле си отмъсти. Гол, победа и слава! Момчетата ни бяха големи, така ги искаме и ги подкрепяме“, добави Фалки.

Голмайсторът на "орлите" Имобиле вкара в 6-ата минута, а автогол на Марвин Хитц удвои преднината на домакините в 23-ата мин. „Дортмунд“ се върна в мача в 71-ата, когато Ерлинг Холанд намали резултата, но „Лацио“ не допусна обрат и затвърди победата след попадение в 76-ата минута на Жан-Даниел Акпа Акпро.