Португалци свирят на ЦСКА, а грузинци на

Португалци свирят на ЦСКА, а грузинци на "Лудогорец" в Лига Европа

Бригада от Португалия ще ръководи домакинството на ЦСКА срещу "Йънг Бойс" в мача от груповата фаза на Лига Европа. Главен съдия ще бъде Фабио Верисимо, а негови помощници ще са Руи Тейшейра и Педро Рибейро. Четвърти арбитър е Антонио Емануел Карвайо Нобле.
На Верисимо бе поверено гостуването на България в Уелс (0:1) в мач от Лигата на нациите. Двубоят ЦСКА срещу "Йънг Бойс" е насрочен за този четвъртък (26.11) от 19:55 часа.

Съдийска бригада от Грузия пък ще ръководи гостуването на "Лудогорец" в Лондон на Тотнъм в срещата от четвъртия кръг в група "J" на 26 ноември от 22.00 часа българско време.
Главен арбитър е Гиорги Круашвили, за когото това е първо международно назначение за календарната година.
Асистент-съдии ще бъдат Леван Варамишвили и Заза Пипиа, а четвърти рефер е Георги Вадачкория.
34-годишният Круашвили е ръководил един мач на български отбор от Евротурнирите. Той е бил главен арбитър при домакинското равенство 0:0 на "Берое" срещу "Радник" през 2016 година в първия квалификационен кръг на Лига Европа.