Треньорът на ЦСКА Любослав Пенев очаквано бе недоволен от съдийството при загубата от „Левски“ с 0:1 във вечното дерби. Преди мача спецът алармира, че реферът Владимир Вълков е „бушон“ и не е достатъчно подготвен да свири двубоя, а след края на срещата не пропусна да изтъкне, че е бил прав да се притеснява.

„Прегледах видеото няколко пъти, за мен лично няма червен картон - коментира треньорът на ЦСКА. - Ако за съдията има такъв, то беше редно да покаже червен картон и за играч на „Левски“. Случи се това, за което говорих преди мача, нищо по-различно. Търсим четвъртия съдия да направим смяна, а него го няма, може би пие кафе някъде“, недоволен бе спецът.

Пенев не пропусна да поздрави отбора си за доброто представяне през второто полувреме, когато вече беше с човек по-малко на терена. „Като цяло равностоен мач, не бяхме далеч да изравним резултата. За съжаление, допуснахме недоразумение и си отбелязахме автогол. Беше си наша грешка, наистина нелепа грешка. Имаме скоростни футболисти и опитваме да играем така, че да изненадваме противника. Но... Спираме да говорим. То се случи. Жалко, губещи са всички клубове от цялата тази работа", завърши Любослав Пенев.