ПАОК поднесе изненадата на вечерта в Шампионската лига

Гръцкият ПАОК сътвори изненадата на вечерта в квалификациите на Шампионската лига. Солунският тим отстрани "Бенфика" в третия кръг на пресявките и продължава към плейофите след победа с 2:1 като домакин.

Футболистите на ПАОК ще се изправят срещу руския "Краснодар" в спор за място в груповата фаза на турнира, а следващата фаза ще се състои в два мача.

Домакините откриха в 63-ата минута, когато Димитрис Янулис засече диагонален пас по земя на Чуба Акпом и от няколко метра отбеляза за 1:0. след това Андрия Живкович удвои с хубав удар в близкия ъгъл на вратаря В 75-ата минута. Гостите намалиха чрез Рафа Силва в добавеното време за 2:1.