Ники Митов и „Хебър“ биха „Левски“ на

Ники Митов и „Хебър“ биха „Левски“ на "Герена"

Резервите на „Левски“ загубиха от „Хебър“ (Пазарджик) в контрола между двата тима на стадион "Георги Аспарухов". Отборът от Втора лига победи с 1:0 след точно изпълнена дузпа на Тодор Чаворски. Израсналият на "Герена" футболист се разписа в 45-ата минута.

Наставникът на "сините" Славиша Стоянович пусна играчите, които не са титуляри, като единствено Симеон Славчев и Валери Божинов, които влязоха резерви при равенството с „Етър“ (0:0), взеха участие във вчерашната среща на стадион "Ивайло".

Младите Николай Църовски и Антоан Стоянов дебютираха за "сините" от първата минута.

Бившият треньор на столичани Николай Митов заложи на своя титулярен състав, след като пазарджаклии нямаха мач през изминалия уикенд от първенството.