„Монтана“ и „Арда“ с голово зрелище за 3:3

„Монтана“ и „Арда“ завършиха 3:3 в голово зрелище на стадион „Огоста“.

Футболистите на Никола Спасов направиха пълен обрат, след като на почивката изоставаха с 0:2, но в крайна сметка не успяха да стигнат до трите точки. Гостите от Кърджали взеха комфортен аванс в рамките на 120 секунди. В 33-ата минута Мартинов изведе Милен Желев сам срещу вратаря и 27-годишният халф хладнокръвно реализира. Още в следващата си атака „Арда“ удвои резултата след хубав шут на Светослав Ковачев. Домакините обаче много бързо отговориха на удара. В 48-ата минута Сергей Георгиев подаде на Преслав Петров и бранителят вкара за 1:2. Секунди след това Николай Цветков изведе по чудесен начин Борислав Балджийски, който хладнокръвно изравни резултата. В 82-ата минута Валентин Айтов вкара нов гол и новаците вече се виждаха победители. В първата минута на добавеното продължение Преслав Петров си отбеляза автогол за 3:3. Веднага след това Радослав Василев пропусна отличен шанс да донесе трите точки за гостите.