Снимки

Световното първенство в Русия през 2018 година започва на 14 юни. По традиция домакините ще открият Мондиала.

В първата среща, която ще се играе на стадион "Лужники" в Москва, "сборная" ще се изправи срещу Саудитска Арабия. Началният час е 17:00, българско време.

В следващия един месец светът ще бъде футбол, а ето и пълната програма на груповата фаза и елиминациите за Мондиал 2018:

14.06.2018

18:00 часа (българско време) Група А: Русия - Саудитска Арабия, Москва - БНТ

15.06.2018

15:00 Група А: Египет - Уругвай, Екатеринбург - БНТ, БНТ HD 

18:00 Група B: Иран - Маркоко, Санкт Петербург - БНТ, БНТ HD

21:00 Група B: Испания - Португалия, Сочи - БНТ, БНТ HD
 
16.06.2018

13:00: Група C: Франция - Австралия, Казан - БНТ, БНТ HD

16:00: Група D: Аржентина - Исландия, Москва (Откритие Арена)- БНТ, БНТ HD

19:00: Група C: Перу - Дания, Саранск - БНТ, БНТ HD

22:00 Група D: Хърватия - Нигерия, Калининград - БНТ, БНТ HD

17.06.2018

15:00: Група E: Коста Рика - Сърбия, Самара - БНТ, БНТ HD

18:00 Група F: Германия - Мексико, Москва (Лужники) - БНТ, БНТ HD

21:00 Група E: Бразилия - Швейцария, Ростов - БНТ, БНТ HD

18.06.2018

15:00 Група F: Швеция - Република Корея, Нижни Новгород - БНТ, БНТ HD

18:00 Група G: Белгия - Панама, Сочи - БНТ, БНТ HD

21:00 Група G: Тунис - Англия, Волгоград - БНТ, БНТ HD

19.06.2018

15:00 Група H: Полша - Сенегал, Москва (Откритие Арена) - БНТ, БНТ HD

18:00 Група H: Колумбия - Япония, Саранск - БНТ, БНТ HD

21:00 Група А: Русия - Египет, Санкт Петербург - БНТ, БНТ HD

20.06.2018

15:00 Група B: Португалия - Мароко, Москва (Лужники) - БНТ, БНТ HD

 

18:00 Група А: Уругвай - Саудитска Арабия, Ростов - БНТ, БНТ HD

 

21:00 Група B: Иран - Испания, Казан - БНТ, БНТ HD

21.06.2018

15:00 Група C: Франция - Перу, Екатеринбург - БНТ, БНТ HD

 

18:00 Група C: Дания - Австралия, Самара - БНТ, БНТ HD

 

21:00 Група D: Аржентина - Хърватия, Нижни Новгород - БНТ, БНТ HD

22.06.2018

 

15:00 Група E: Бразилия - Коста Рика, Санкт Петербург - БНТ, БНТ HD

 

18:00 Група D: Нигерия - Исландия, Волгоград - БНТ, БНТ HD

 

21:00 Група E: Сърбия - Швейцария, Калининград - БНТ, БНТ HD

23.06.2018

 

15:00 Група G: Белгия - Тунис, Москва (Откритие Арена) - БНТ, БНТ HD

 

18:00 Група F: Германия - Швеция, Сочи - БНТ, БНТ HD

 

21:00 Група F: Корея - Мексико, Ростов - БНТ, БНТ HD

24.06.2018

 

15:00 Група G: Англия - Панама, Нижни Новгород - БНТ, БНТ HD

 

18:00 Група H: Япония - Сенегал, Екатеринбург - БНТ, БНТ HD

 

21:00 Група H: Полша - Колумбия, Казан - БНТ, БНТ HD

 

 

 

25.06.2018

 

17:00 Група А: Уругвай - Русия, Самара - БНТ

 

17:00 Група А: Саудитска Арабия - Египет, Волгоград, БНТ HD

 

21:00 Група B: Иран - Португалия, Саранск - БНТ

 

21:00 Група B: Испания - Мароко, Калининград, БНТ HD

 

 

 

26.06.2018

 

17:00 Група C: Дания - Франция, Москва (Лужники) - БНТ

 

17:00 Група C: Австралия - Перу, Сочи, БНТ HD

 

21:00 Група D: Нигерия - Аржентина, Санкт Петербург - БНТ

 

21:00 Група D: Исландия - Хърватия, Ростов, БНТ HD

 

 

 

27.06.2018

 

17:00 Група F: Корея - Германия, Казан - БНТ

 

17:00 Група F: Мексико - Швеция, Екатеринбург, БНТ HD

 

21:00 Група E: Сърбия - Бразилия, Москва (Откритие Арена) - БНТ

 

21:00 Група E: Швейцария - Коста Рика, Нижни Новгород, БНТ HD

 

 

 

28.06.2018

 

17:00 Група H: Япония - Полша, Волгорад - БНТ

 

17:00 Група H: Сенегал - Колумбия, Самара, БНТ HD

 

21:00 Група G: Англия - Белгия, Калининград - БНТ

 

21:00 Група G: Панама - Тунис, Саранс, БНТ HD

 

 

 

ОСМИНАФИНАЛИ

 

 

 

 

30.06.2018

 

 

Мач №1: 17:00: Победител Група C - Втори група D  - БНТ, БНТ HD

 

Мач №2: 21:00: Победител група A - Втори група B - БНТ, БНТ HD

 

 

 

01.07.2018

 

Мач №3: 17:00 Победител група B - Втори Група A - БНТ

 

Мач №4: 21:00 Победител Група D - Втори група C - БНТ

 

 

 

02.07.2018

 

Мач №5: 17:00: Победител Група Е - Втори Група F - БНТ

 

Мач №6: 21:00 Победител Група G - Втори Група H - БНТ

 

 

 

03.07.2018

 

Мач №7: 17:00 Победител Група F - Втори Група E  - БНТ

 

Мач №8: 21:00 Победител Група H - Втори Група G - БНТ

 

 

 

ЧЕТВЪРТФИНАЛИ

 

 

 

 

06.07.2018

 

 

1. 17:00  Победител от мач №1 - Победител от мач №2 - БНТ

 

2. 21:00 Победител мач №5 - Победител мач №6 - БНТ

 

 

 

07.07.2018

 

3. 17:00 Победител мач №7 - Победител мач №8 - БНТ

 

4. 21:00 Победител от мач №3 - Победител от мач №4 - БНТ

 

 

 

ПОЛУФИНАЛИ

 

10.07.2018

 

Полуфинал №1: 21:00 Победител от четвъртфинал №1 - Победител от четвъртфинал №2 - БНТ

 

 

 

11.07.2018

 

Полуфинал №2: 21:00 Победител от четвъртфинал №3 - Победител от четвъртфинал №4 - БНТ

 

 

 

14.07.2018

 

17:00 часа - Мач за бронзовите медали - БНТ

 

 

 

15.07.2018

 

18:00 часа - Финал на Световно първенство по футбол - БНТ

По темата: мондиал 2018
Коментари

Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически. При съгласието Ви, ние ще създадем бисквитка на компютърът ви, която ще бъде запазена следващите 7 дни.

Подобни новини

Русия удари Египет и си осигури участие на 1/8-финалите

Вдъхновеният отбор на Русия на практика се класира на 1/8-финалите на световното първенство у дома, след като постигна втора победа в груповата фаза. След 5:0 над Саудитска Арабия на старта тази вечер "сборная" се разправи с Египет, като спечели с 3:1 в Санкт Петербург.

Автогол на Тиаго Чонек и попадение на Мбайе Нианг съкрушиха

Сенегал излъга Полша с 2:1 за първи африкански триумф

Автогол на Тиаго Чонек и попадение на Мбайе Нианг съкрушиха "дружина полска"

Сенегал извоюва първата победа за африкански отбор на Световното първенство, след като надви Полша с 2:1 във втория мач от Група “Н”.

И кръвожадните арктически комари не спряха Англия

Хари Кейн се превърна в спасител за Англия на старта, след като заби и двата гола за успеха с 2:1 срещу Тунис. Нападателят на „Тотнъм“ вкара с глава в 91-вата минута, носейки заслужени 3 точки за британците.