„Милан“ с фамозен обрат срещу „Ювентус“

„Милан“ победи „Ювентус“ с 4:2 в мач от 31-ия кръг на италианското футболно първенство.

На "Джузепе Меаца" гостите от Торино взеха преднина от два гола в началото на второто полувреме. Адриен Рабио в 47-ата минута откри резултата, а Кристиано Роналдо в 53-ата удвои.

„Милан“ обаче направиневероятен обрат само за пет минути. Златан Ибрахимович от дузпа в 62-ата минута намали, Франк Кесие в 66-ата изравни, а Рафаел Леао в 67-ата даде преднина на „росонерите“. Четвъртият гол за домакините вкара Анте Ребич в 80-ата минута.

В друга среща „Лацио“ загуби с 1:2 от „Лече“.

„Ювентус“ води в класирането със 75 точки, следван от „Лацио“ 68 и „Интер“ с 64 точки.