Меси пак бележи за

Меси пак бележи за "Барселона"

Отборът на "Барселона" постигна победа с 3:1 над "Жирона" във втората си контрола преди да началото на шампионата в Ла Лига.

Лионел Меси отново демонстрира класата си със страхотен пас за първия гол и две порадения, първото от които с удар от далеч с десния крак.

Първият голмайстор за "Барса" в контролата беше Филипе Коутиньо. Той получи от Тринкао, който бе изведен отличо от Меси в 20-ата минута.

В самия край на първото полувреме аржентинецът се разписа с чудесен далечен шут.

Още в 46-ата Саму Саис върна едно попадение за "Жирона", но 5 по-късно Лео Меси вкара второто си попадение в срещата отново с удар извън наказателното поле, но с левия крак.