„Манчестър Юнайтед“ обърна „Тотнъм“ за едно полувреме

„Манчестър Юнайтед“ спечели с 3:1 гостуването си на „Тотнъм“ в дербито от 31-вия кръг на Висшата лига. „Шпорите“ поведоха с гола на Хьон Мин Сон, но след почивката „червените дяволи“ стигнаха до пълния обрат в резултата след головете на Фред (57), Единсон Кавани (79) и Мейсън Грийнууд (90).

За „Юнайтед“ днешната победа е четвърта поредна в английския шампионат. Тимът, воден от Оле Гунар Солскяер, остава на второто място с 63 точки, докато „Тотнъм“ изглежда все по-далеч от желаната челна четворка. Лондончани заемат седмата позиция в таблицата с 49 пункта.

В другите мачове от днес: Бърнли – Нюкасъл 1:2, Уест Хем – Лестър 3:2, Шефилд – Арсенал – играят.