„Лудогорец“ с едни гърди напред пред ЦСКА за Купата

Отборите на ЦСКА и “Лудогорец“ изиграха изключително интригуващ първи полуфинален мач помежду си за Купата на България и завършиха 1:1 в София.

В началото на втората част в мача имаше спорна ситуация, след като Иван Турицов събори Елвис Ману в наказателното поле на ЦСКА, но реферът Волен Чинков не отсъди нарушение. След точно час игра пък Бърнард Текпетей бе изгонен след втори жълт картон. Тиаго Родригес даде преднина на „червените” в 77-ата минути, но в 81-ата Каули Оливейра изравни резултата за „орлите” и отбеляза изключително ценен гол на чужд терен за предстоящия реванш на „Хювефарма Арена”, който е идната седмица.

Това бе и официален дебют на Любослав Пенев при новото му завръщане на „Армията“.