„Лудогорец“ продължи негативната си серия в Лига Европа

Шампионът „Лудогорец” загуби с 1:3 гостуването на белгийския „Антверпен“. За "орлите" това е пета поредна загуба в група "J" на Лига Европа. Тимът на треньора Станислав Генчев остава на дъното без спечелена точка, а последният опит да вземе такава ще бъде срещу ЛАСК (Линц) на 10 декември в Разград.

Срещу „Антверпен“ тази вечер се разписа Кирил Десподов, който направи 1:1 в 53-ата минута, но "орлите" не успяха да вземат нищо от Белгия. Точни за домакините бяха Мартан Oнгла в 20-ата минута, Ричи Де Лает в 72-ата и резервата Мануел Бенсон в 88-ата. В края Драгош Григор беше изгонен с втори жълт и съответно червен картон.

„Антверпен“ спечели и първата среща в Разград - 2:1. В другата среща в групата тази вечер ЛАСК (Линц) измъкна точка от „Тотнъм“ в интригуващ мач в Австрия, приключил наравно 3:3.