ЦСКА и "Ботев" завършиха 3:3 в луд мач-реванш от полуфиналите в турнира за Купата на България.

Така след победата с 3:2 преди седмица "канарчетата" се класираха за финала в турнира за Купата на България и с общ резултат 6:5 стигнаха до финала на 15 май, където ще се изправи срещу градския съперник "Локомотив" (Пловдив).

"Ботев" завърши двубоя с 9 души след като червени картони получиха Филипов в 53-ата минута и Вутов, който директно беше изгонен за блъскане на главния съдия след спорно отсъдена дузпа за домакините.

Точни за ЦСКА бяха Али Соу на два пъти и Евандро, а за пловдивчани Неделев, Балтанов и Димитров.

ЦСКА - Ботев (Пд) 3:3

0:1 Тодор Неделев 22
0:2 Лъчезар Балтанов 27
1:2 Али Соу 49
2:2 Евандро 74
3:2 Али Соу 85 д.
3:3 Кристиян Димитров 87

ЦСКА: 30. Черниаускас, 19. Турицов, 24. Томаш, 26. Антов, 16. Бикел, 15. Малинов, 6. Пинто, 7. Жоржиньо, 20. Тиаго (67-Евандро), 17. Енрике, 22. Соу

БОТЕВ ПД: 22. Кайзер, 28. Филипов, 3. Пиргов, 5. Димитров, 24. Марин, 6. Ничев, 66. Кардосо (76-Добрев), 16. Шопов (90-Апостолов), 17. Балтанов, 8. Неделев (90+4 Доре), 39. Вутов