"Ливърпул" - "Барселона" пряко по MAX Sport 3 и на live.a1.bg

Двата гранда определят тази вечер първия финалист в Шампионската лига

Първият финалист в тазгодишното издание на Шампионската лига ще стане ясен довечера след изиграването на мача реванш между "Ливърпул" и "Барселона". Двубоят от „Анфийлд” започва в 22.00 часа и ще може да се наблюдава пряко по MAX Sport 3, както и на pay-per-view на платформата live.a1.bg.

Каталунците могат да се чувстват почти сигурни участници в големия мач на „Уанда Метрополитано” в Мадрид на 1 юни, след като стигнаха до солиден аванс от 3:0 преди дни на „Камп Ноу”. Тогава бившият играч на мърсисайдци Луис Суарес откри резултата, а през второто полувреме звездата на "Барса" Лионел Меси добави две нови попадения. Допълнителен удар за домакините от "Ливърпул" е и контузията на звездата Мохамед Салах, който ще пропусне двубоя.

Английският тим обаче неведнъж е доказвал, че никога не се предава, докато "Барселона" има неприятен спомен от миналогодишното си отпадане от "Рома". Преди година каталунци гостуваха за четвъртфинала реванш в Рим след нов домакински аванс от 3 гола – победа с 4:1, но допуснаха поражение с 0:3, което ги изхвърли от турнира.