„Левски“ вкара 4 гола, Пенев пак води тим в контрола

Отборът на „Левски“ записа убедителен успех с 4:0 над „Струмска слава“ в контролна среща, играна на стадион "Георги Аспарухов".

„Сините“ на Станимир Стоилов надиграха напълно гостите. Марин Петков изведе „Левски“ напред в 5-ата минута, a Билал Бари в 10-ата удвои.

Димитър Костадинов също се разписа в края на първото полувреме. Ивайло Найденов в 82-ата минута беше точен за крайния резултат.

В друга контрола, играна днес, Любослав Пенев отново седна на треньорската скамейка на „Царско село“. Той води отбора срещу дублиращия тим на ЦСКА 1948. Двубоят се игра на стадиона над Околовръстното в столицата и завърши с победа 3:0 за тима на Пенев.

Любо все още не е обявен официално като треньор на „Царско село“, но от клуба първо освободиха досегашния наставник Антони Здравков, а след това признаха, че преговарят с легендарния нападател.

Очаква се скоро завръщането на Любослав Пенев да бъде обявено официално, а Ел Голеадор да води „Царско село“ в гостуването на „Лудогорец“ тази събота в мач от 11-ия кръг на Първа лига.