"Лестър" удари "Арсенал" в Лондон

"Лестър" победи "Арсенал" насред Лондон, нанасяйки трето поражение на артилеристите в последните четири мача във Висшата лига.

"Лисиците" спечелиха с 1:0, а обичайният заподозрян - Джейми Варди, за пореден път бе героят в мача.

Той се появи в игра в 60-ата минута, а 20 по-късно бе на точното място, за да отбележи победното попадение.

Ченгиз Юндер центрира топката, а непокритият Варди се хвърли на плонж, за да реши мача.

Така "лисиците" постигнаха първа победа като гости на "Арсенал" от 1973-а насам. Победата прати и "Лестър" на четвъртата позиция с 12 точки, само на една зад лидерите Евертън и Ливърпул.