ЛАСК громи преди мача с

ЛАСК громи преди мача с "Лудогорец", втори футболист на тима е с коронавирус

ЛАСК (Линц) постигна убедителна победа с 4:0 над гостуващия "Занкт Пьолтен" в мач от австрийската Бундеслига.

Така възпитаниците на Доминик Талхамер направиха отлична генерална репетиция преди домакинството на "Лудогорец" в Лига Европа в четвъртък.

Андреас Грубер даде аванс на ЛАСК в 34-ата минута. В началото на втората част Райнхолд Ранфтл удвои с диагонален удар.

Десет минути по-късно Лукас Гръгич направи резултата класически с глава след центриране от корнер. Крайният резултат оформи Томас Гойгингер три минути преди края.

Часове преди мача стана ясно, че втори футболист на ЛАСК е дал положителна проба за коронавирус. Друг футболист на австрийския клуб бе диагностициран със заразата преди гостуването на "Тотнъм" в Лига Европа. И двамата нямат симптоми и са под домашна карантина.