Кушев след 0:2: Сами се бихме

Временният старши треньор на "Славия" Мартин Кушев определи поражението от "Берое" с 0:2 в София като неприятна загуба, дошла от грешки на неговите футболисти.

Алиун Фал даде аванс на заралии преди почивката, а през второто полувреме Христо Попадийн си отбеляза автогол.
"Загубихме двубоя в средата на терена, където не бяхме толкова агресивни. Не мисля, че има някакви фатални грешки в защита, просто двата гола са си наши. Има го това нещо, стараем се, тренирахме много добре в това време, но си има напрежение. Даваш всичко от себе си, а нещо се случва. Оттам идва и тази припряност, съвсем нормално. Аз съм на мнение, че дори днес при 1:0 и 2:0 имахме ситуации, в които можеше да вкараме гол. Не го казвам като липса на късмет, но просто трябва да се работи. Със сигурност ще трябва да търсим нови попълнения, предстоят ни доста мачове и ще ни трябват повече варианти в състава“, каза Кушев, като допълни, че не са водени разговори да поеме отбора за постоянно.