Камбуров вкара 226-ия си гол и загатна за отказване

“Берое” не срещна никакви трудности в Русе и победи “Дунав” с 3:0 в мач от 17-ия кръг на първенството. Мартин Камбуров изведе "зелените" напред с гол в 56-ата минута, а Ибрахима Конте също се разписа в 78-ата и 88-ата минута.

Попадението бе под номер 226 в кариерата на Камбуров в първенството, а двубоят бе негов 400-тен в елита. „Самите цифри говорят за постижението ми. Пожелавам си само да съм здрав и да играя колкото може повече. Годинките ми тежат и започвам да се замислям вече за отказване след края на сезона. Не съм взел обаче окончателно решение, сега съм под влияние на емоциите“, сподели Камбуров.

„Абсолютно заслужена победа, коментира пък след мача треньорът на „Берое“ Димитър Димитров-Херо. - Имахме затруднения до първия гол, но след това изцяло контролирахме мача. В следващия кръг играем с „Левски“ и съм убеден, че можем да вземем нещо. Няма да е лесно, но аз вярвам в силите на отбора и възможностите на момчетата“, допълни спецът.

След успеха заралии се доближиха плътно до “Черно море” и продължават битката за влизане в първата шестица.