„Берое“ и „Левски“ завършиха 1:1 в мача от 18-ия кръг на Първа лига в Стара Загора. Кошмарът на столичани Мартин Камбуров продължи историческата си серия от голове срещу 26-кратните шампиони. Таранът отбеляза своя 21-ви гол в своята кариера срещу "сините".

Той беше точен в 44-ата минута, а в 53-ата минута голмайсторът на гостите Найджъл Робърта изравни за тима на Петър Хубчев. Равенството може да се приема и за частичен успех за гостите, които прекъснаха серията си от четири поредни загуби срещу „Берое“ в първенството. Именно заралии нанесоха този сезон и единствената домакинска загуба на левскарите в шампионата (1:3), когато Камбуров се разписа два пъти.

„Сините“ обаче продължават да нямат победа над старозагорци от повече от година. Така "Левски" не успя да вземе победата и да се доближи повече до лидера „Лудогорец“, който има дерби с ЦСКА в неделя. „Берое“ пък остава извън топ 6 след тази развръзка.