Кайседо прати ЦСКА на четвъртфинал за Купата

ЦСКА победи с 2:0 на “Арда“ в 1/8-финален двубой за Купата на България. В герой за тима на Стойчо Младенов се превърна Жорди Кайседо, който реализира и двете попадения. Брадли Мазику пък бе изгонен с директен червен картон малко след началото на второто полувреме, но кърджалийци не успяха да се възползват от численото си предимство.

Така ЦСКА се присъедини към „Локомотив“ (Пловдив), „Левски“, „Лудогорец“, „Славия“, „Берое“ и „Септември“ (София), които по-рано си осигуриха участие в четвъртфиналите.

Осмият отбор в тази фаза ще бъде определен в мача между „Левски“ (Крумовград) – „Монтана“, който ще се състои на 17 ноември.