Националният ни отбор по спортна акробатика замина днес за участие на европейското първенство в Холон (Израел). Състезателите получиха плюшено лъвче за талисман и плакат с пожелания за успех. Те им бяха подарени от състезателите на клуб „Левски“ по художествена гимнастика, а да ги изпрати в залата на ЦСКА дойде и легендарната треньорка Нешка Робева.

За Израел днес отпътува първата група състезатели: Двойка мъже (11-16 г.) - Мартин Николов/ Данаил Николов; тройка жени (11-16 г.) - Александра Нямова/Маринела Люцканова/Елина Хинкова; двойка жени (11-16 г.) - Полин Петрова/ Евангелин-Ясмин Михайлова; двойка жени (12-18 г.) - Теодора Кръстева/Елена Босилкова; тройка жени (12-18 г.) - Дария Иванова/ Габриела Боевска /Стейси Василева.

Шампионатът на Стария континент започва на 24 октомври с квалификациите във възрастите 11-16 и 12-18 години.

По темата: акробатика