„Интер“ загуби точки срещу „Специя“ на Гълъбинов

Лидерът „Интер“ допусна грешка в италианската Серия А, завършвайки 1:1 при гостуването си на „Специя“ в мач от 32-ия кръг.

„Интер“ продължава да води със 76 точки, с 10 повече от „Милан“ и 11 пред „Ювентус“.

Домакините откриха резултата чрез Диего Фариаш, а в края на първото полувреме Иван Перишич възстанови равенството. Българският национал Андрей Гълъбинов се появи след почивката.

Другият български национал Валентин Антов не игра за „Болоня“ при домакинското равенство с „Торино“ – 1:1.

В останалите срещи: Милан - Сасуоло 1:2, Дженоа - Беневенто 2:2, Кротоне - Сампдория 0:1, Ювентус - Парма 3:1 и Удинезе - Каляри 0:1.