Интер с трета поредна победа в Серия А

Интер победи Болоня с 3:1 и записа трети пореден успех в Серия А.

Тимът на Антонио Конте се наложи без проблеми на "Сан Сиро" и зае второто място в таблицата с точка повече от третия Ювентус и на две след лидера Милан, който днес гостува на Сампдория.

Ашраф Хакими блесна с два гола, а един добави Ромелу Лукаку.

Интер поведе в 16-а минута, когато Иван Перишич центрира в наказателното поле и Лукаку бе най-съобразителен, пращайки топката в мрежата.

Хакими направи 2:0 след извеждащо подаване на Марсело Брозович в края на първото полувреме.

В 67-а минута Болоня върна един гол чрез Емануел Винято, но Интер не допусна изненада и три минути по-късно Хакими вкара втория си гол в мача за крайното 3:1.