ГРОЗНО: Фенове се млатиха на мача „Локо“ (Сф) - „Славия“

Грозни ексцесии по трибуните се разиграха на мача между „Локомотив“ (София) и „Славия“ в началото на столичното дерби, което се игра на националния стадион „Васил Левски“.

Фенове на двата отбора се млатиха с пръти насред центъра на София.

Първоначално стюардите и полицията не успяха да спрат щурма на агитките и реферът Драгомир Драганов се принуди да спре двубоя, докато нещата се успокоят.

В крайна сметка органите на реда изтласкаха враждуващите групи и мачът продължи.

На терена „Локо“ измъкна победата с 1:0. Единственото попадение дойде в началото на втората част и бе дело на Октавио. “Белите” повече от едно полувреме играха с човек по-малко, тъй като Георги Вълчев бе изгонен малко преди почивката.

Срещата в по-голямата си част бе равностойна, но столичните “железничари” успяха да се възползват от численото си предимство и в крайна сметка да се доберат до ценни три точки. „Славия“ пък този път не успя да постигне позитивен резултат с човек по-малко, както направи срещу ЦСКА и „Лудогорец“ в предните си мачове.