Гол в 96-ата минута остави „Юнайтед“ извън топ 4

„Манчестър Юнайтед“ пропусна възможността да се изкачи на трето място във временното класиране на Премиър лийг, след като допусна късен изравнителен гол и завърши 2:2 със „Саутхамптън“ на "Олд Трафорд".

"Светците" поведоха с гол на Стюарт Армстронг (12), но Маркъс Рашфорд (20) и Антони Марсиал (23) направиха пълен обрат за по-малко от три минути. В 96-ата минута Майкъл Обафеми реализира изравнителното попадение, което остави "червените дяволи" на пета позиция с еднакъв брой точки с „Лестър“ и една по-малко от „Челси“.

Иначе чудесната серия на тима на Оле Гунар Солскяер без загуба продължава. Отборът няма поражение вече в 18 поредни срещи.