Екзекуторът на „лъвовете“ с нова победа (РЕЗУЛТАТИ)

Екзекуторът на „лъвовете“ с нова победа (РЕЗУЛТАТИ)

Унгария, който в петък елиминира България на полуфиналните плейофи за класиране на европейското първенство след успех с 3:1, продължи победната си серия с 1:0 над Сърбия в Белград в група 3 на дивизия "В" на Лигата на нациите.

Единственото попадение реализира Норберт Кьонивеш в 20-ата минута след серия от грешки в отбраната на домакините.

В другата среща от групата Русия завърши 1:1 срещу гостуващия Турция.

"Сборная" остана лидер със 7 точки, следван от Унгария с 6, Турция с 2 и Сърбия с 1 точка.

Всички резултати и класирания в Лигата на нациите:

Лига "А"
------------
Група 1:
Босна и Херцеговина - Нидерландия - 0:0
Полша - Италия - 0:0

Временно класиране:
1. Италия 3 1 2 0 2:1 5 точки
2. Нидерландия 3 1 1 1 1:1 4
3. Полша 3 1 1 1 2:2 4
4. Босна и Херцеговина 3 0 2 1 2:3 2

група 2:
Англия - Белгия - 2:1
Исландия - Дания - 0:3

Временно класиране:
1. Англия 3 2 1 0 3:1 7 точки
2. Белгия 3 2 0 1 8:3 6
3. Дания 3 1 1 1 3:2 4
4. Исландия 3 0 0 3 1:9 0

Група 3:
Хърватия - Швеция - 2:1
Франция - Португалия - 0:0

Временно класиране:
1. Португалия 3 2 1 0 6:1 7 точки
2. Франция 3 3 0 0 5:2 7
3. Хърватия 3 1 0 2 5:9 3
4. Швеция 3 0 0 3 1:5 0


Лига "В"
------------
Група 1:
Норвегия - Румъния - 4:0
Северна Ирландия - Австрия - 0:1

Временно класиране:
1. Австрия 3 2 0 1 5:4 6 точки
2. Норвегия 3 2 0 1 10:3 6
3. Румъния 3 1 1 1 4:7 4
4. Северна Ирландия 3 0 1 2 2:7 1

Група 2:
Израел - Чехия - 1:2
Шотландия - Словакия - 1:0

Временно класиране:
1. Шотландия 3 2 1 0 4:2 7 точки
2. Чехия 3 2 0 1 6:4 6
3. Израел 3 1 0 2 3:4 3
4. Словакия 3 0 1 2 2:5 1

Група 3:
Русия - Турция - 1:1
Сърбия - Унгария - 0:1

Временно класиране:
1. Русия 3 2 1 0 7:4 7 точки
2. Унгария 3 2 0 1 4:3 6
3. Турция 3 0 2 1 1:2 2
4. Сърбия 3 0 1 2 1:4 1

Група 4:
Финландия - България - 2:0
Ирландия - Уелс - 0:0

Временно класиране:
1. Уелс 3 2 1 0 2:0 7 точки
2. Финландия 3 2 0 1 3:1 6
3. Ирландия 3 0 2 1 1:2 2
4. България 3 0 1 2 1:4 1

Лига "С"
-------------
Група 2:
Армения - Грузия - 2:2
Естония - Северна Македония - 3:3

Временно класиране:
1. Северна Македония 3 1 2 0 6:5 5 точки
2. Грузия 3 1 2 0 4:3 5
3. Армения 3 1 1 1 5:4 4
4. Естония 3 0 1 2 3:6 1

Група 3:
Гърция - Молдова - 2:0
Косово - Словения - 0:1

Временно класиране:
1. Гърция 3 2 1 0 4:1 7 точки
2. Словения 3 2 1 0 2:0 7
3. Косово 3 0 1 2 2:4 1
4. Молдова 3 0 1 2 1:4 1

Група 4:
Литва - Беларус - 2:2
Казахстан - Албания - 0:0

Временно класиране:
1. Казахстан 3 1 1 1 3:2 4 точки
2. Албания 3 1 1 1 2:1 4
3. Беларус 3 1 1 1 4:5 4
4. Литва 3 1 1 1 3:4 4

Назад

КОМЕНТАРИ

Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически. При съгласието Ви, ние ще създадем бисквитка на компютърът ви, която ще бъде запазена следващите 7 дни.