ЦСКА започва защита на Купата в Бистрица или Пазарджик

ЦСКА започва защита на Купата в Бистрица или Пазарджик

Жребий в турнира за Купата на България за сезон 2021/2022:

Втори предварителен кръг, 1/32-финали:

1. Септември (Тервел)- Янтра 2019 (Габрово)

2. Надежда (Доброславци)- Спартак 1918 (Варна)

3. Витоша (Бистрица)- Хебър (Пазарджик)

4. Черноморец (Балчик)- Миньор (Перник)

5. Розова долина (Казанлък)- почива

6. Локомотив (Мездра)- Монтана

7. Ямбол 1915- Струмска слава (Радомир)

8. Балкан (Ботевград)- Етър (Велико Търново)

9. Банско- Созопол

10. Левски 2005 (Крумовград)- Литекс (Ловеч)

11. Партизан (Червен бряг)- Левски 2020 (Лом)

12. Локомотив (Горна Оряховица)- Нефтохимик (Бургас)

13. ФК Севлиево- Спортист (Своге)

14. Дунав 2010 (Русе)- Марица (Пловдив)

15. Родопа (Смолян)- Добруджа (Добрич)

16. Черноломец (Попово)- Марек 1915 (Дупница)

* Септември (Симитли) и Септември (София) се класират за първия редовен кръг без игра

По програма мачовете трябва да се играят на 7-9 септември, някои мачове може да се играят и след 3-и септември, тъй като има пауза заради датите за националните отбори

 

Първи редовен кръг, 1/16-финали:

победител от Витоша (Бистрица)- Хебър (Пазарджик) - ЦСКА

победител от Ямбол 1915- Струмска слава (Радомир) - Арда (Кърджали)

Розова долина (Казанлък)- Берое (Стара Загора)

победител от Локомотив (Горна Оряховица)- Нефтохимик (Бургас) - Ботев (Враца)

победител от Балкан (Ботевград)- Етър (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)

победител от Черноломец (Попово)- Марек 1915 (Дупница) - Левски (София)

победител от Родопа (Смолян)- Добруджа (Добрич) - Локомотив (Пловдив)

победител от Партизан (Червен бряг)- Левски 2020 (Лом) - Локомотив 1929 (София)

победител от Надежда (Доброславци)- Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец (Разград)

победител от Банско- Созопол - Пирин (Благоевград)

победител от ФК Севлиево- Спортист (Своге) - Септември (София)

победител от Дунав 2010 (Русе)- Марица (Пловдив) - Славия (София)

победител от Левски 2005 (Крумовград)- Литекс (Ловеч) - Царско село (София)

победител от Локомотив (Мездра)- Монтана - ЦСКА 1948 (София)

победител от Черноморец (Балчик)- Миньор (Перник) - Черно море (Варна)

победител от Септември (Тервел)- Янтра 2019 (Габрово) - Септември (Симитли)

* мачовете в този етап ще се играят на 21-23 септември 2021 г

Назад

КОМЕНТАРИ

Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически. При съгласието Ви, ние ще създадем бисквитка на компютърът ви, която ще бъде запазена следващите 7 дни.