ЦСКА удари

ЦСКА удари "Локо" (Пд) в края

Драматична победа в добавеното време с 2:1 като гост записа ЦСКА над "Локомотив" (Пловдив) в мач от от 30-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион "Лаута" се игра без публика.

Резултатът бе открит от Лукас Салинас в 61-вата минута, а в 80-ата Тиаго изравни от дузпа. В герой за "червените" се превърна грешникът от последните няколко мача Али Соу, който нанесе победния гол в 95-ата минута и донесе трите точки на своя отбор. Така ЦСКА е на второ място в класирането с 3 точки пред "Левски".

Наставникът на домакините Бруно Акрапович заложи на любопитна 11-ка, в която липсват цели 7 футболисти, играли срещу червените във финала за Купата на България. Извън групата са Пиргов, Умарбаев, Петрович, Карагарен, Цветанов, Илиев и Аралица. Всички резерви на пловдивчани са от юношеските формации на тима.