ЦСКА разгроми с 4:0 „Дунав“ в мач от 20-ия кръг на Първа лига, който бе последен за двата тима през тази година. Тиаго откри резултата в 31-ата минута, Али Соу (59) удвои, Греъм Кери (68) вкара трето попадение, а Рубен Пинто (73) реализира за четвърти път.

Домакините можеха да спечелят и далеч по-убедително, но рекорден брой пропуски направи Али Соу. Таранът пропусна на шест пъти сам срещу вратаря, но въпреки всичко той бе с основен принос за изразителния успех, тъй като се отличи с гол и асистенция.

Срещата започна със закъснение от 18 минути заради проблем с осветлението на стадион "Българска армия" и с минута мълчание в памет на починалия днес бивш защитник на ЦСКА Пламен Янков.

За „Денав“ пък не игра нападателят Ахмед Ахмедов, който по време на мача официално бе обявен за първото зимно попълнение на „червените“.