ЦСКА 1948 победи ЦСКА на празен стадион

Носителят на Купата на България ЦСКА ще завърши на трето място в крайното класиране на Първа Лига.

Това стана ясно, след като днес новаците от ЦСКА 1948 записаха първата си победа срещу този съперник след 1:0 пред почти празните трибуни на Националния стадион “Васил Левски”

Този резултат отреди сребърните медали за "Локомотив" (Пловдив), който няма как да бъде догонен от “армейците” в класирането.

Гол на Мено Кох бе отменен заради игра с ръка в 22-ата минута, а в последната минута на първата част и попадение на Георги Йомов не бе зачетено поради същата причина.

Марио Топузов вкара единственото попадение в 67-ата минута.

ЦСКА получи шанс да изравни в добавеното време. Съдията даде шест минути продължение, а след консултация с ВАР в последната минута, Кабаков отсъди дузпа за настъпване на Лазар Марин срещу Жорди Кайседо. Еквадорският нападател сам застана зад топката, но Даниел Наумов спаси. ЦСКА 1948 е пети в таблицата.