ЦСКА 1948 разгроми „Етър“ в голов спектакъл

ЦСКА 1948 разби „Етър“ (Велико Търново) с 5:1 в двубой от 7-ия кръг на Еfbet Лига. Така тимът записа своята втора победа в първенството и се изкачи до 7-ото място с актив от 9 точки. „Етър“ е на последната позиция без точков актив.

ЦСКА 1948 откри резултата с попадение на Камбуров в 5-ата минута на мача. Нападателят получи отличен пас от Александров отдясно и матира стража на търновци за 239-ия си гол.

В 19-ата минута Денислав Александров получи отличен пас от Александър Александров, измъкна се от бранителите на гостите и прониза Господинов, за да удвои преднината на тима си.

В 43-ата минута Русев получи отличен пас от Денислав Александров и от точката на дузпата прониза Господинов за 3:0. В добавеното време на първата част игра с ръка на Марин в наказателното поле накара съдията Ел Хатиб да посочи бялата точка, а от нея Милчо Ангелов върна надеждите на „Етър“.

През втората част ЦСКА 1948 направи резултата 4:1 с втория гол на Русев, който получи пас от Камбуров и от няколко метра се разписа в 63-ата минута на срещата. Галин Иванов отбеляза в полза на домакините в 72-ата минута на срещата, за да затвърди преднината на ЦСКА 1948. Малко по-късно Камбуров не намери целта.

До края на мача срещата предложи няколко опасни момента, но до нов гол така и не се стигна. Така ЦСКА 1948 постигна солидна победа с 5:1 срещу съперника от Велико Търново.