Чунчуков и „Славия“ вгорчиха дебюта на Любо Пенев

„Славия“ победи „Царско село“ 3:1 в последен мач от 25-ия кръг на Първа лига. Цветелин Чунчуков в 13-ата минута даде аванс на "белите" след хубав изстрел с глава, а след това удвои с шут от сериозна дистанция в 57-ата. Емил Стоев (85) отбеляза третия гол за „Славия“, а Симеон Мечев (63) се разписа за "царете" с красив шут от далечно разстояние.

Така „белите“ не само вгорчиха дебюта на Любо Пенев начело на „Царско село“, но се доближиха и само на точка от четвъртия в класирането „Левски“. "Белите" влязоха в серия от 4 поредни шампионатни победи преди паузата в първенството, като повалиха последователно „Арда“ (Кърджали), „Дунав“, „Левски“ и „Ботев“ (Пловдив), като не познават вкуса на загубата в 9 поредни двубоя.