„Черно море“ си тръгна само с точка от националния стадион

ЦСКА 1948 и „Черно море“ завършиха 0:0 в мача си от 24-ия кръг на Първа лига на националния стадион „Васил Левски“. Гостите бяха по-активни в търсенето на гола, но веднъж и гредата се оказа верен помощник на Даниел Наумов. Така двата тима поделиха по точка и разликата между тях в класирането се запази.

Гостите първи имаха шанс за нещо опасно пред противниковата врата, но в 8-ата минута Пабло Гарсия шутира от пряк свободен удар право в стената. "Моряците" продължиха да бъдат по-активни и в 20-ата минута Гарсия пробва изненадващ удар от далечна дистанция, но Наумов хвана топката.

След почивката темпото на игра спадна, но въпреки това варненци продължиха да търсят гола по-активно и в 66-ата минута можеше да поведат, но след удара на Пабло Гарсия топката се отби в напречната греда.

След равенството ЦСКА 1948 остава на шестата позиция с 35 точки. „Черно море“ е седми с 31 точки.