"Челси" навакса изоставане от три гола

"Челси" не успя да спечели във втори пореден мач във Висшата лига на Англия, след като направи 3:3 с "Уест Бромич" на "Дъ Хоутърнс". Суперскъпата селекция на Франк Лампард изоставаше с три гола на почивката след фрапантни грешки в защита.  Маркос Алонсо и Тиаго Силва сбъркаха при първите два гола, реализирани от Калъм Робинсън (4', 25').

При третия гол отбраната на лондончани колективно не се справи с един корнер пред вратата на Кабайеро, а Рийс Джеймс покри засадата, за да може Кайл Бартли (27') да се разпише. След почивката Челси заигра доста по-добре и Мейсън Маунт Мейсън Маунт (55') и Калъм Хъдсън-Одой (70') намалиха, а в добавеното време Тами Ейбрахам изравни и донесе четвърта точка на лондончани от началото на сезона.