„Царско село“ повали ЦСКА, феновете поискаха оставката на Крушчич

ЦСКА допусна малко очаквано поражение с 1:2 като гост на „Царско село“ в мач от 23-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадиона в Бистрица.

Така „червените“ пропуснаха да се изкачат на второто място в класирането преди утрешния двубой на „Левски“ срещу „Славия“. Домакините откриха още в 6-ата минута чрез Андерсон Кордейро, Стефано Белтраме изравни в 20-ата, а Бахамбула осигури успеха на „Царско село“ с ефектно попадение от воле в 40-ата минута.

Победата на символичните домакини бе напълно заслужена, а след срещата феновете на червените поискаха оставки заради слабата игра на тима. Те изразиха недоволството си и чрез мятане на снежни топки и бутилки срещу треньора Милош Крушчич.