"Ботев" (Пловдив) победи ЦСКА с 3:2 в първи полуфинален мач от турнира за Купата на България в Пловдив.

Тодор Неделев откри в 14-ата минута след точно изпълнение на дузпа. В 26-ата минута Антонио Вутов вкара втори гол. В 32-ата минута Али Соу върна едно попадение, отбелязвайки от дузпа.

В 53-ата минута Бикел бе изгонен с втори жълт картон, а в 69-ата минута Рубен Пинто изравни. Феребори изведе "Ботев" отново напред след гол в 84-ата минута и оформи успеха в първия дуел между двата тима.

Преди началото на мача пък Тодор Неделев получи специална фланелка по по повод своя мач номер 200 за "канарчетата".