"Берое" излезе на върха след бой по "Черно море"

"Берое" затвърди впечатлението, че ще се намеси за призовите места в първенството.

Заралии разбиха с 4:0 "Черно море" и излязоха на върха във временното класиране преди дербито между ЦСКА и "Лудогорец" утре.

Много силен мач направи новото попълнение на домакините Кукула. Нападателят от Кабо Верде откри резултата с хубав шут в 40-ата минута след подаване на Крум Стоянов. Малко след почивката Кукула направи 2:0 с глава след ново центриране на Стоянов. В 58-ата минута Иван Минчев прехвърли вратаря Георгиев, оформяйки класиката.

Исмаил Иса пък си позволи да изрита без топка Георги Ангелов, за което получи директен червен картон. В 68-ата минута Алиун Фал също отбеляза дежурния си гол. Крум Стоянов записа трета асистенция в двубоя, след като центрира остро по земя в пеналта, откъдето Фал направи Георгиев безпомощен за четвърти път.